1. Головна
  2. Розмитнення

розмитнення

Розмитнення авто ІЗ США

Фахівці компанії “УкрАвтоІмпорт” допоможуть оформити всі документи і здійснити розмитнення автомобіля. Всі дані для оформлення будуть сформовані і відправлені для швидкого і якісного митного оформлення.

Особливості пригону і розмитнення машини з США

Цінителі європейської якості авто воліють купувати машини з-за кордону, оскільки це не тільки вигідно, але і доцільно з точки зору тривалості користування транспортним засобом. Це обумовлено тим, що американські автолюбителі використовують спеціальне паливо, рекомендоване виробником і обслуговуються на ліцензійних станціях, де професіонали регулярно проводять комплексне ТО. Однак вигода від пригону і розмитнення авто з США буде відчутною, якщо співпрацювати зі спеціалізованими дилерами, а не приватними особами, оскільки в даному випадку є ймовірність зіткнутися з перекупниками, які продають биті машини або несумлінно відреставровані.

Продаж ТС на американському ринку здійснюється за допомогою автоаукционов, сертифікованих магазинів і приватних осіб. У більшості випадків (близько 80%), прихильники авто з США набувають машини на аукціонах, таких як IAAI, Manheim, Copart, де можна вигідно купити перевірений автомобіль, з гарантією.

Вартість і терміни розмитнення авто з Америки

Купівля ТЗ за кордоном стала для українців вигідніше і доступніше, ніж придбання аналога на вітчизняному ринку. Купити машину в Америці можна за допомогою компанії УКРАВТОІМПОРТ, яка виступить в якості сертифікованого дилера, взявши на себе зобов’язання по складанню документації, розмитнення, організації логістики за кордоном і доставки авто по Україні.

Кінцева вартість на пригнаних машину залежить безпосередньо від ціни на розмитнення. Митний збір включає в себе:

ПДВ 20%.
Акцизний збір. Сума залежить від типу і об’єму двигуна. Наприклад, якщо обсяг двигуна 1-1,5 л (бензин) то вартість за см3 = 0,063 €, а більше 3 л = 2,209 €. У разі, якщо дизельний двигун, то обсяг понад 2,5 см3 = 2,209 €, а менше 1,5 см3 = 0,103 €.
Мито, оплачувана на митному контролі (10% від вартості авто).
Одноразовий платіж в пенсійний фонд 3-5%.

Після того, як торги на аукціоні завершені і клієнт оплатив обрану машину, її доставляють до найближчого порту в США. Умовно, вартість логістики зануреного в контейнер ТС до України, складе від 800-1000 $, і займе не більше 45 діб.

Крім цього, старі авто з США повинні відповідати сертифікатам по екології і повинні пройти інспектування, яке підтверджує придатність даного ТЗ для українських доріг.

Розмитнення машини з США неможлива без логістики автомобіля в країну клієнта. Транспортування ТС включає в себе кілька етапів:

  • доставка контейнера для перевезення авто морем;
  • транспортування авто до місця навантаження;
  • погрузка авто в контейнер із застосуванням всіх необхідних засобів для даного процесу (завдання вантажної компанії);
  • після навантаження в контейнер, авто перевозиться до місця митного контролю, де перевіряється вся документація;
  • після пропуску на митниці, контейнер занурюється на судно в порту;
    здійснюється логістика до України.

Розмитнення авто з США – оперативно, вигідно і економічно, якщо користуватися послугами фахівців. Компанія УКРАВТОІМПОРТ готова взяти на себе зобов’язання по вибору ТЗ в Америці, оформлення документації, здійснення і контролю за угодою, супроводу митних платежів. Крім цього, наші фахівці організовують оперативну розмитнення, доставку авто по кращого маршруту. Від Вас потрібно лише вибрати марку авто і визначитися з планованим бюджетом. УКРАВТОІМПОРТ – компанія, яка допоможе не тільки організувати розмитнення авто з США, але і здійснити мрію – мати якісний автомобіль американського виробництва!

калькулятор розмитнення

Потрібна консультація?

Ми з задоволенням на них відповімо на ваші запитання.

Ваше ім'я: *
Будь ласка, заповніть це поле
Ваш телефон *
Будь ласка, заповніть це поле
E-mail *
Будь ласка, введіть правильний email.
Ваш коментар
Будь ласка, заповніть це поле
Меню
Select your currency
USD Сполучені Штати Америки (США) долар