Про компанію

Здрастуйте я власник компанії “УКРАВТОИМПОРТ”, Московський Олексій. У автомобільному бізнесі я з 2009 року. Компанія імпортер і автосалон “УКРАВТОІМПОРТ” заснований в 2014 році. З 2014 року ми поставили в Україну більше 2500 автомобілів і зарекомендували себе як надійні партнери компаній UBER. Богдан-авто Україна, Автотрейдинг Україна, UKLON, BOLT, ULF Finance, Ощадбанк, Укргазбанк, Приватбанк, ОТП, ОТП-лізинг, ЛК “Хапай”, Бест-лізинг, і ще безліч компаній. З усіх питань, що стосуються оптової закупівлі, постачання авто партіями ви можете звернутися до мене особисто через ресурси.

Наша команда складається з 15 фахівців і кваліфікованих консультантів в авто під замовлення з будь-якої точки Світу – найбільш поширені направлення постачань із США, Китай, Корея, Японія, Грузія, ОАЕ. Ми самостійно організовуємо процес логістики завдяки цьому у нас під контролем усі етапи від купівлі в країні експорту до видачі і реєстрації авто в Україні “під ключ”.

Крім того, що ми постачаємо автомобілі під замовлення ми маємо в наявності склад автомобілів більше 100 одиниць – що дає великий вибір, можливість швидкого закриття угоди і можливостей, оскільки ми надаємо додаткові сервіси такі як КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, ТРЕЙД-ИН, ОБМІН, ВИКУП, ОФОРМЛЕННЯ, СТРАХУВАННЯ, СЕРВІС, ТО і так далі.

Наш автосалон є організацією, що торгує по реєстру МВС, і офіційно зареєстрований як платник ПДВ, імпортер ВЭД, субдиллер декількох марок авто, що дає нам можливість офіційно приймати платежі, працюючи як з фізичними особами, так і з юридичними особами, а також фінансовими організаціями, і здійснювати пряму реєстрацію транспортних засобів на підставі виданих нами договорів купівлі продажу. Додаткові сервіси такі як “розстрочка від автосалону” дають можливість покупцеві завершити увесь процес угоди в течії декількох годин.

Мы в Instagram

Наш Telegram и Viber каналы
все новости о новых поступлениях здесь

Ми шукаємо партнерів на території України і за її межами.

Якщо ви зацікавлені в інвестуванні або розвитку бізнесу автомобільних продажів електроавто, ми готові запропонувати Вам НАЙКРАЩІ УМОВИ гарантуючи що з нами ви зароблятимете, працюватимете за повністю відкритими цінами і з кращими термінами постачання. ЗАЦІКАВИЛО ДЕТАЛЬНІШЕ? Заповніть це коротке повідомлення – ми з Вами зв’яжемося дуже швидко.

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  “UkrAutoImport” – це найширший асортимент авто з США під ключ, найвигідніша доставка авто з Америки в Україну і гарантія якісної послуги! Не упускайте можливість купити авто з США і Канади максимально вигідно!

  Сохранность груза

  У нас тільки безпечна доставка авто з Америки в Україну, а так само Авто з Канади без акцизів. Ви можете застрахувати свій автомобіль на весь час контейнерної транспортування.

  Довіра клієнтів

  Безліч клієнтів, які скористалися нашими послугами, залишилися задоволені послугами нашої компаній. Адже вони купили автомобіль своєї мрії!

  Широкий выбор авто

  Працюючи з головними аукціонами авто в США, ми пропонуємо найширший асортимент б / у авто з Америки. З нами купити авто з Канади і США легко і вигідно!

  Підтримка клієнтів 24/7

  Наші менеджери в телефонному режимі нададуть повну консультацію клієнтів з купівлі і доставці авто з США і Канади під замовлення в будь-який час.

  Автомобілі з США: покупка, доставка, оформлення

  “UkrAutoImport” – це найширший асортимент авто з США під ключ, найвигідніша доставка авто з Америки в Україну і гарантія якісної послуги! Не упускайте можливість купити авто з США і Канади максимально вигідно!

  Компанія здійснює діяльність з придбання автомобілів з США, їх доставці, оформлення і митного очищення. Ми відстежуємо первинний і вторинний американський ринок авто, шукаємо машини з необхідними параметрами, здійснюємо торги на on-line аукціонах, займаємося оформленням покупки, відстежуємо доставку морським транспортом в Одеський порт. У порту автомобіль проходить розмитнення. Ви можете самостійно зайнятися оформленням або доручити це нашим фахівцям, і ми вирішимо всі бюрократичні питання. Перш за все – це великий вибір недорогих нових і б / у автомобілів, з прозорою історією експлуатації, чесним пробігом і завдяки якісному американському техобслуговування і помірного клімату, з хорошим технічним станом, без пробігу по українських дорогах.

  Авто з Америки: переваги покупки. Умови українського авторинку в даний час такі, що вартість авто і на первинному, і на вторинному автомобільному ринку не витримує ніякої критики. Купівля автомобіля з-за океану, без посередників, набагато більш вигідний варіант, ніж здійснення тієї ж операції на Україні. Машина з США завжди буде коштувати на 25-50% менше її середньоринкової вартості на вітчизняному авторинку. Що ще, крім ціни, спонукає наших покупців купувати авто в Америці і проходити непрості процедури з вибору, доставці, оформлення покупки і розмитнення?

  Перш за все – це великий вибір недорогих нових і б / у автомобілів, з прозорою історією експлуатації, чесним пробігом і завдяки якісному американському техобслуговування і помірного клімату, з хорошим технічним станом, без пробігу по українських дорогах. Крім того, більшість авто з Америки мають максимальну комплектацію.

  Як ми
  працюємо

  01

  Вибрали послугу

  02

  Залишили заявку

  03

  Наш менеджер з вами зв’язався

  Меню
  Select your currency
  USD Сполучені Штати Америки (США) долар