1. Головна
  2. ПАРТНЕР UBER

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ UBER

ВИГІДНІ УМОВИ СПІВПРАЦІ

Компанія Укравтоімпорт спільно з компанією Uklon 

запустили проект  “Авто для бізнесу”.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

В рамках проекту Ви можете використовуючи промокод замовити автомобіль для роботи з компанією Uklon зі знижкою на послуги з купівлі і доставці авто 40%!

Більш того, для оптового продажу та співпраці з автопарками компанія Укравтоімпорт передбачає додаткові бонуси у фінансуванні на етапі поставки авто, постачання запчастин, страхування і так далі. 

Компанія Укравтоімпорт займається імпортом автомобілів з 2012 року, маючи партнерів по всьому світу в найкоротші терміни і найбільш вигідно підбере і доставить найкращий варіант під ваш запит.

Ми працюємо з такими країнами і возимо автомобілі оптом з таких країн як Пд.Корея, США, Канада, Емірати, Китай, Грузія, Європа. 

З 2019 року активно попитом користуються автомобілі з Кореї, які мають заводське ГБО. Такі автомобілі економічні і практичні у використанні.У продажу у нас завжди в НАЯВНОСТІ і НА ЗАМОВЛЕННЯ Hyundai Sonata, Hyundai Еlantra, Kia K5, VW JETTA, RENAULT і інші автомобілі перевірені і зарекомендували себе в автопарках наших партнерів.

Для бажаючих працювати за безготівковим розрахунком – ми є офіційно зареєстрованою компанією в Головном сервісному центрі МВС України торговельною організацією (автосалон).

Здійснюючи імпорт автомобілів на територію України працюємо з ПДВ, юридичними особами всіх форм власності, лізинговими компаніями, банківськими установами, некомерційними міжнародними фондами та організаціями.    

З нами Ви можете придбати автомобіль за наявністю на СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ ЛІЗИНГУ або РОЗСТРОЧКИ. Умови Лізингу обумовлюються індивідуально і залежать від терміну і суми початкового внеску. Мінімальний початковий внесок від 15% вартості авто.

Ставка від 15% річних.

Надаємо фінансування як від компанії Укравтоімпорт, так і при співпраці з лізинговими компаніями.

ВСЕ лізингові програми розглядаються в ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ПОРЯДКУ.

Тут потім додамо сертифікати компаній з ким будемо співпрацювати коли отримаємо. 

Купуючи або замовляючи автомобілі з Укравтоімпорт ви отримаєте від компанії Uklon БОНУС: 

  • аналіз роботи вашого автопарку з метою оптимізації бізнес процесів штатними співробітниками компанії UKLON за програмою партнерства. 
  • підтримка і персональний супровід від компанії UKLON в запуску парку: аналіз ефективності, вибір моделі роботи, допомога / консультації на всіх етапах, навчання водіїв і адмін персоналу.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ АВТО або КОНСУЛЬТАЦІЇ: 

Заповніть форму на Ваше замовлення по посиланню! Ми надамо інформацію в найкоротші терміни. 

Спеціальна пропозиція для партнерів

Потрібна консультація?

Ми з задоволенням на них відповімо на ваші запитання.

Ваше имя: *
Будь ласка, заповніть це поле
Ваш телефон *
Будь ласка, заповніть це поле
E-mail *
Будь ласка, введіть правильний email.
Ваш комментарий:
Будь ласка, заповніть це поле
Меню
Select your currency
USD Сполучені Штати Америки (США) долар