1. Головна
  2. Доставка

Доставка АВТО

ДОСТАВКА АВТО

Менеджери компанії «УкрАвтоІмпорт» організують доставку Вашого автомобіля з торгових майданчиків на аукціонах США та Канади. При необхідності доставлять Ваш автомобіль з порту на території України, в будь-яке місто.

У чому вигода?

Ліцензована компанія УКРАВТОІМПОРТ пропонує послугу доставки обраного авто з-за кордону, а також допомогу в митному очищенні, послуги брокера та експедитора з подальшим оформленням та присвоєнням українських номерів. Звертаючись до фахівців, Ви отримуєте гарантії, яких Ви позбавлені, у разі співпраці з приватними особами або діючи самостійно.

Машини зі США мають попит, оскільки йдеться не тільки про економію коштів і персонально вибору авто під свої параметри та потреби, але й про можливість перевірки історії експлуатації та сервісного обслуговування транспортного засобу по території США, а також історію продажів по території США, кількість власників, актуальність пробігу, історію ДТП, які, можливо, були раніше і т.д. Так само, не останнім фактором є різниця як паливо та витратні матеріали при обслуговуванні авто.

Переваги доставки машини з США

У вартість включено логістику суші по території США з торгового майданчика аукціону на склад у порту відправки, а також морем, за допомогою завантаження опечатаного автомобіля в спеціальний контейнер та його страхування до моменту розформування контейнера в порту Одеси в Україні.

Спеціалісти нашої компанії безпосередньо беруть участь у торгах вибраних лотів на аукціонах. Це дозволяє підібрати ТЗ, з урахуванням побажань за характеристиками, станом та бюджетом на автомобіль, з попереднім прорахунком без ремонту, а також орієнтовною вартістю ремонту.

Таким чином, Ви не купуєте «кота в мішку», Ви купуєте заздалегідь перевірений автомобіль. Зверніться до фахівців компанії УКРАВТОІМПОРТ для детальної консультації, щоб Ваша покупка автомобіля з-за кордону була вдалою та вигідною!

Потрібна консультація?

Ми з задоволенням на них відповімо на ваші запитання.

Ваше ім'я: *
Будь ласка, заповніть це поле
Ваш телефон *
Будь ласка, заповніть це поле
E-mail *
Будь ласка, введіть правильний email.
Ваш коментар
Будь ласка, заповніть це поле
Меню
Select your currency
USD Сполучені Штати Америки (США) долар