ДОСТАВКА АВТО

Менеджери компанії УкрАвтоІмпорт організують доставку вашого автомобіля з торговельного майданчика аукціону. А так же при необхідності здійснять доставку авто з порту на території України, коли автомобіль вже приїде з США.

У чому вигода?

Ліцензована компанія УКРАВТОІМПОРТ пропонує послугу доставки обраного авто з-за кордону з подальшим оформленням і привласненням українських номерів. Звертаючись до фахівців, Ви отримуєте гарантії, яких Ви позбавлені, в разі співпраці з приватними особами або діючи самостійно.

Машини з США користуються попитом, оскільки дбайливе ставлення до транспортних засобів, обслуговування на спеціалізованих станціях і заправка якісним паливом виступають гарантом довговічності і повній справності вживаного авто на момент його продажу.

Найголовніший і приємний бонус для власника ТЗ, наведеного з-за кордону – ціна. Купівля такого транспортного засобу обійдеться цінителю європейського автопрому на 50% дешевше, порівняно з українським ринком. Вигода також криється в тому, що за гроші, витрачені в Україні, в США можна купити машину свіжих років, в кращій комплектації або більш новому стані. Наприклад, оригінальний BMW X3 2014 року в США при найкращою ціною на автоаукционе обійдеться в 17 000 $, коли на Україні доведеться бути готовим оплатити за таке авто 27 000 $.

Переваги доставки машини з США

У вартість включена логістика морем за допомогою спеціального контейнера в супроводі, доставка по Україні, оформлення документів на митниці і супутні витрати. Важливо відзначити, що компанія УКРАВТОІМПОРТ пропонує найвигідніші і зручні умови для транспортування авто з-за кордону, з огляду на кращий маршрут з метою економії.

Фахівці нашої компанії беруть участь в сертифікованих автоаукционах і працюють безпосередньо з іноземними дилерами. Це дозволяє підібрати ТЗ з урахуванням побажань станом, бюджету і тимчасових проміжків, відведеним на доставку. Кожний транспортний засіб в США має особливий VIN-код, який дає повну картину стосовно колишнього власника і ремонтних, реставраційних робіт, здійснених раніше.

Таким чином, Ви не купуєте невідому машину, Ви купуєте свідомо хороший і перевірений автомобіль. Доставка авто з США може організовуватися через різні портові з’єднання, переважні для клієнта. Зверніться до фахівців компанії УКРАВТОІМПОРТ для детальної консультації, щоб Ваша покупка машини з-за кордону була вдалою і вигідною!

Калькулятор доставки

Потрібна консультація?

Ми з задоволенням на них відповімо на ваші запитання.

Ваше ім'я: *
Будь ласка, заповніть це поле
Ваш телефон *
Будь ласка, заповніть це поле
E-mail *
Будь ласка, введіть правильний email.
Ваш коментар
Будь ласка, заповніть це поле
Меню
Select your currency
USD Сполучені Штати Америки (США) долар