7 ПРОСТИХ КРОКІВ ЗАМОВЛЕННЯ АВТО ІЗ ГРУЗІЇ

Купити авто з Грузії дуже легко. Доситатньо повідомити менеджерам з УкрАвтоІмпорт Ваші переваги.

Крок 1
Зв’язуємося з вами і робимо підбір за вказаними параметрами
Крок 2
Знаходимо то що вам потрібно
Крок 3
Пропонуємо Вам варіанти автомобілів (з VIN, обов’язково фото ушкоджень)
Крок 4
Ви приймаєте рішення про покупку
Крок 5
Укладаємо з Вами договір
Крок 6
Доставляємо авто в Україну з Грузії
Крок 7
Ви забираєте своє авто і робите повний розрахунок

РЕАЛЬНІ ВИГОДИ АВТО ІЗ ГРУЗІЇ

Ми офіційний представник ринку Автопапа в Україні
Підбір автомобіля індивідуально під ваші поторебності і бюджет
Повна діагностика автомобіля в Грузії на СТО перед покупкою
Повністю беремо на себе весь документообіг на реекспор

АВТО ІЗ ГРУЗІЇ

Якщо Вас цікавить покупка автомобіля в Грузії, тоді разом з УкрАвтоІмпорт Ви отримуєте прямий доступ до автомобільного ринку “Автопапа”. Будь-який автомобіль, який Вас зацікавить буде доставлений в Україну в найкоротші терміни.

Чому авто з Грузії?

Внутрішній ринок із продажу старих автомобілів багатий на різні пропозиції, проте іноді проблематично визначитися з вибором машини, оскільки людина стикається з низкою проблем.

До поширених складнощів відносять чималу вартість, необхідність повного ТО і багато інших. Ринок вживаних авто в Грузії користується популярністю в Україні, оскільки він пропонує широкий асортимент ТЗ іноземних марок за доступною ціною.

Компанія УКРАВТОІМПОРТ пропонує жителям нашої країни замовити пригін бажаної марки авто в Україні, заощадивши при цьому пристойну суму грошей. Якщо Ви давно хотіли їздити на машині, то з нами ця мрія стане доступною реальністю!

ЧОМУ ВИГІДНО пригнали АВТО ІЗ ГРУЗІЇ?

Найчастіше, при виборі машини, автомобіліст звертає увагу на марку ТЗ, комплектацію, технічні та зовнішні характеристики, на стан механічної та електронної частини, і звичайно ж, вартість. На внутрішньому ринку старих авто завищена вартість, тим самим пригон б/у машини з Грузії набагато вигідніше. Чому, запитаєте Ви? Ось кілька основних пояснювальних причин:

Високий рівень життя, що дозволяє громадянам Грузії не економити на транспорті і комфорт. У цій країні люди користуються авто відведений час, при цьому в побуті машини представницького, бюджетного та середнього класу, що розширює межі вибору для українця.
Особливості законодавства. Грузія пропонує низькі ставки оподаткування та мита при расстаможке б/у авто для пригону, що істотно знижує кінцеву вартість на ТЗ.
Висококваліфікований ремонтний сервіс. СТО і майстерні надають послуги по зборці, рихтування, реставрації старих автомобілів, при цьому роботи виконуються дуже якісно, що гарантує довгий експлуатаційний термін користування машиною.

Не варто забувати, що ще одна стаття витрат при самостійному придбанні б/у авто з Грузії — витрати при оформленні угод, послуги нотаріуса і т. д. Компанія УКРАВТОИМПОРТ бере всі клопоти по пригону і розмитнення машини на себе, від клієнта вимагається лише чітке розуміння того, яким повинен бути автомобіль його мрії, решта — справа рук фахівців!

ЯК ПРАЦЮЄ УКРАВТОИМПОРТ?

Відомо, що із зростанням попиту на старі авто з-за кордону, виникла величезна кількість пропозицій, включаючи і афери від перекупників, готових пригнати машину дешево та в стислі терміни. Подібні МС часто проблематичні і технічно недосконалі, що засмучує власника транспортного засобу, що мріє їздити на машині європейської якості. Пропозиція від компанії УКРАВТОИМПОРТ:

безпосереднє спілкування з клієнтів з моменту вибору авто за технічними характеристиками до моменту завершення угоди, включаючи постановку ТЗ на облік;
вибір авто на замовлення з Грузії з наступним повним ТО, звіркою на відповідність заявлених вимог від клієнта;
вивчення машини, ходової, механічною і електронною частини;
організація та здійснення доставки машини в Україну;
розмитнення, допомога в оформленні документів.

Давно мріяли їздити на якісному авто, тоді скористайтесь послугами компанії УКРАВТОИМПОРТ, адже купити б/у машину в Грузії, перебуваючи при цьому в Україні, дуже вигідно і економічно, якщо прийняти пропозицію від фахівців!

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Задоволені клієнти – наша гордість! Ми працюємо заради повного задоволення всіх вимог і очікувань наших клієнтів по доставці б / у авто з Америки на 100%.

1
задоволених клієнта за 2.5 роки роботи

Testimonial 1 uk

Я текстовый блок. Нажмите кнопку редактирования, чтобы изменить этот текст. Разнообразный и богатый опыт постоянный количественный рост и сфера нашей активности требуют от нас анализа позиций.

Testimonial 3 uk

Работаю с компанией уже 3 года,через них привез 4 автомобиля.Всегда менеджеры на связи до ночи.Проблем с покупкой,доставкой,растаможкой не было.Растаможка брокером всегда от инвойсовой цены,без накруток.Вся история работы и платежы прозрачные и понятные .Всегда адекватное отношение к клиенту. Рекомендую Артема Гуру-отличный специалист и профессионал своего дела,всегда на связи и в будни и на выходные,торговали авто поздно вечером.

Testimonial 2 uk

Mini Cooper был моей мечтой давно. Но думала, придется все-таки взять что-то экономнее. А потом муж подруги рассказал про CarAmerica. И оказалось, что моего бюджета вполне достаточно на мою мечту. Мне не пришлось делать почти ничего. Компания сама подобрала мне авто, разобралась с доставкой и всей бюрократией. Итог: я и моя Мини теперь вместе!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Залиште Ваш номер телефону і ми зателефонуємо протягом 10 хвилин!

Ваше ім'я: *
Будь ласка, заповніть це поле
Ваш телефон *
Будь ласка, заповніть це поле
Введіть промокод
Будь ласка, заповніть це поле
Меню
Select your currency
USD Сполучені Штати Америки (США) долар