ПРО КОМПАНІЮ
Здрастуйте, я власник компанії Укравтоімпорт, Московський Олексій.
В автомобільному бізнесі я з 2009 року. Компанія імпортер і автосалон "УКРАВТОІМПОРТ" заснований в 2014 році.
З 2014 року ми поставили в Україну понад 2500 автомобілів і зарекомендували себе як надійні партнери компаній UBER. Богдан-Авто Україна, Автотрейдинг Україна, UKLON, BOLT, ULF Finance, Ощадбанк, Укргазбанк, Приватбанк, ОТП, ОТП-лізинг, ЛК "Хапай", БЕСТ-лізінг, і ще безліч компаній.
З усіх питань, що стосуються оптової закупівлі авто, поставки авто партіями ви можете звернутися до мене особисто через ресурси.
Зв'язатися
Наша команда складається з 15 фахівців і кваліфікованих консультантів в авто на замовлення з будь-якої точки Світу - найпоширеніші напрямки поставок з США, Китай, Корея, Японія, Грузія, ОАЕ. Ми самостійно організовуємо процес логістики завдяки цьому у нас під контролем всі етапи від покупки в країні експорту до видачі та реєстрації авто в Україні "під ключ".
Крім того, що ми постачаємо автомобілі під замовлення, ми маємо в наявності склад автомобілів понад 100 одиниць - що дає великий вибір, можливість швидкого закриття угоди і можливостей, оскільки ми надаємо додаткові сервіси, такі як КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, ТРЕЙД-ІН, ОБМІН, ВИКУП, ОФОРМЛЕННЯ, СТРАХУВАННЯ, СЕРВІС, ТО і так далі.
Наш автосалон є торгуючою організацією за реєстром МВС, і офіційно зареєстрований як платник ПДВ, імпортер ЗЕД, субдилер декількох марок авто, що дає нам можливість офіційно приймати платежі, працюючи як з фізичними особами, так і з юридичними особами, а також фінансовими організаціями, і здійснювати пряму реєстрацію транспортних засобів на підставі виданих нами договорів купівлі-продажу. Додаткові сервіси такі як "розстрочка від автосалону" дають можливість покупцеві завершити весь процес угоди протягом декількох годин.
Наш Telegram і Viber канали
усі новини про нові надходження тут
Ми шукаємо партнерів на території України та за її межами.
Якщо ви зацікавлені в інвестуванні або розвитку бізнесу з продажу електромобілів, ми готові запропонувати Вам чудові умови, гарантуючи, що з нами ви зароблятимете, працюватимете за відкритими цінами та з оптимальними термінами поставки.
Якщо вас зацікавила пропозиція заповніть цю форму і ми зв'яжемося з Вами дуже швидко.
Офіси:
Київ м. Шаповала, 2.
+38 096 001 00 16

Дніпро вул. 6-ї Стрілецької Дивізії, 9.
+38 096 001 00 16
Майданчики:
Дніпро вул. Набережна Перемоги, 2Д,
+38 096 001 00 16
Made on
Tilda