ПРО КОМПАНІЮ
Мене звуть Олексій Московський, я власник компанії «Укравтоімпорт».
У автомобільному бізнесі з 2009 року. Автосалон "УКРАВТОІМПОРТ" засновано у 2014 році.
За 9 років ми поставили в Україну понад 2500 автомобілів та стали партнерами таких компаній, як: UBER. Богдан-Авто Україна, Автотрейдинг Україна, UKLON, BOLT, ULF Finance, Ощадбанк, Укргазбанк, Приватбанк, ОТП, ОТП-лізинг, ЛК "Хапай", БЕСТ-лізинг та ще безліч компаній.
З питань оптової закупівлі авто, їх постачання партіями ви можете звернутися до мене особисто через соціальні мережі.
Зв'язатися
Наша команда складається з 15 фахівців та кваліфікованих консультантів в авто на замовлення з будь-якої точки Світу – найбільш поширені напрямки поставок із США, Китай, Корея, Японія, Грузія, ОАЕ. Ми самостійно організовуємо процес логістики, завдяки цьому у нас під контролем усі етапи від покупки в країні експорту до видачі та реєстрації авто в Україні "під ключ".
Крім того, що ми поставляємо автомобілі на замовлення, ми маємо в наявності склад автомобілів більше 100 одиниць - що дає великий вибір, можливість швидкого закриття угоди та можливостей, оскільки ми надаємо додаткові сервіси такі як КРЕДИТ, ЛІЗИНГ, ТРЕЙД-ІН, ОБМІН, ВИКУП, ОФОРМЛЕННЯ, СТРАХУВАННЯ, СЕРВІС, ТЕ і так далі.
Наш автосалон є торгуючою організацією з реєстру МВС, і офіційно зареєстрований як платник ПДВ, імпортер ЗЕД, субдилер кількох марок авто, що дає нам можливість офіційно приймати платежі, працюючи як з фізичними особами, так і з юридичними особами, а також фінансовими організаціями, та здійснювати пряму реєстрацію транспортних засобів виходячи з виданих нами договорів купівлі продажу. Додаткові сервіси такі як "розстрочка від автосалону" дають можливість покупцеві завершити весь процес угоди протягом кількох годин.
Наш Telegram и Viber каналы
все новости о новых поступлениях здесь

Ми шукаємо партнерів на території України та за її межами.
Якщо ви зацікавлені в інвестуванні або розвитку бізнесу з продажу електромобілів, ми готові запропонувати Вам відмінні умови, гарантуючи, що ви зароблятимете, працюватимете за відкритими цінами та з оптимальними термінами постачання.
Якщо вас зацікавила пропозиція, заповніть цю форму і ми дуже швидко зв'яжемося з Вами.
Підпишіться, щоб отримати знижку до 15% на доставку авто
Адреса:
вул. Набережна Перемоги, 2Д, Дніпро +380 50 280 80 80

Київ, Жилянська, 101, БЦ Норвік Оф 3 +380 73 406 01 77
Made on
Tilda